Futbol de veteranos de Ourense
PLANTILLAS CAMPOS HORARIOS 14/15 ÁRBITROS DEPORTIVIDAD COPA CONTACTAR FOTOS EQUIPOS

 

 

 

VEO FOTO VETERANOS

25-06-16 - futbolveteranos.com

Lémbrase a todos os equipos que queran participar na próxima competición 2016-2017 que o prazo de inscrición remata o día 30/06/2016.

Aqueles equipos que non sexan inscritos nesa data entenderase que non queren participar e que polo tanto serán dados de baixa.

 

19-06-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS DE LA FINAL DE COPA

ATL. PEROXA  -  A BARRELA

1 - 5

 BENTRACES  -  ANTELA

0 - 2

 

CAMPEÓN DE COPA 2015-2016

A BARRELA (COPA DE 2B-3)

CAMPEÓN DE COPA 20165-2016

ANTELA

 
Subcampeon Campeón MVP partido

 

14-06-16 - futbolveteranos.com

Lémbrase a todos os equipos que queran participar na próxima competición 2016-2017 que o prazo de inscrición remata o día 30/06/2016.

Aqueles equipos que non sexan inscritos nesa data entenderase que non queren participar e que polo tanto serán dados de baixa.

 

14-06-16 - futbolveteranos.com

LOS PARTIDOS DE LA FINAL DE COPA SE CELEBRARAN EL PROXIMO SÁBADO 18 EN EL CAMPO DEL POLIGONO EN LOS SIGUIENTES HORARIOS:

17:00 - ATL. PEROXA  -  A BARRELA

19:00 - BENTRACES  -  ANTELA

 

 
13-06-16 - futbolveteranos.com
SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA 

SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA

 

12-06-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
A BARELA 5 0 CALVOS DE RADIN
ATL PEROXA 2 0 VET. NARANJA
 

12-06-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA
BARBANTES 1 2 BENTRACES
ARENTEIRO 1 4 ANTELA
 

09-06-16 - futbolveteranos.com

A continuación podéis descargar la relación de partidos de este fin de semana así como el lugar de los encuentros y el correspondiente horario.
11/12-06-2016

VER RELACIÓN DE ÁRBITROS Y HORARIOS

 
06-06-16 - futbolveteranos.com
SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA 

SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA

 

05-06-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
FOUCELLAS 1 8 A BARELA
CALVOS DE RADIN 7 1 LAGOA MISTER LOIS
ATL PEROXA 4 2 AURIA VELLA
ATL PONTEDEVA 1 3 VET. NARANJA
 

05-06-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA
CORTINAS MP
0 5 ANTELA
VILAR DAS TRES 2 5 BARBANTES
ALLARIZ 0 1 BENTRACES
ARENTEIRO 2 0 COTO DO RANO
 
30-05-16 - futbolveteranos.com
SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA 

SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA

 

30-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
FOUCELLAS 0 1
BOVEDA
E.S. REZA-M DOESO     A BARELA
CAFE AVENTURA 0 2 CALVOS DE RADIN
BAR BREIXO 4 5 ATL PEROXA
AURIA VELLA 1 0 AGUSTIN POLIGONO
ATL PONTEDEVA 5 0 MACCABI

En cor amarelo pasan a seguinte ronda

 

30-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA
SARREAUS
0 1 COTO DO RANO
CAFE. JUAN XXIII 0 4 CORTINAS MP
CALDARIA 1 2 ANTELA
VILAR DAS TRES 4 2 VILATUXE
BARBANTES 3 1 MASIDE
ALLARIZ 6 1 CHOU
BENTRACES 3 1 CHANTADA
ARENTEIRO 7 1 ARABICA
 

26-05-16 - futbolveteranos.com

A continuación podéis descargar la relación de partidos de este fin de semana así como el lugar de los encuentros y el correspondiente horario.
28-05-2016

VER RELACIÓN DE ÁRBITROS Y HORARIOS

 
23-05-16 - futbolveteranos.com
SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA 

SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA

 

23-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
BOVEDA
1 2 FOUCELLAS
A BARELA 6 0 E.S. REZA-M DOESO
CALVOS DE RADIN 7 0 CAFE AVENTURA
ATL PEROXA 10 0 BAR BREIXO
AGUSTIN POLIGONO 2 3 AURIA VELLA
MACCABI 1 3 ATL PONTEDEVA
 

23-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA
SARREAUS
2 1 AXOUXERIÑOS
CUÑA OLD BOYS 4 5 COTO DO RANO
CAFE. JUAN XXIII 3 1 VELLE
PARADA PIÑOR 0 2 CORTINAS MP
BAR A TERRAZA 3 5 CALDARIA
ANTELA 2 1 FRANCELOS
VILATUXE 2 1 LOÑOA
LALIN 1 3

BARBANTES

LAIAS 0 4 MASIDE
ALLARIZ 3 1 LLOVIZNA
CHOU 6 2 IRIXO
VET. POLIGONO 0 1 CHANTADA
 

19-05-16 - futbolveteranos.com

A continuación podéis descargar la relación de partidos de este fin de semana así como el lugar de los encuentros y el correspondiente horario.
21-05-2016

VER RELACIÓN DE ÁRBITROS Y HORARIOS

 

17-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
BOICAR AUTO
0 1 ATL PONTEDEVA
 
16-05-16 - futbolveteranos.com
SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA 

SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA

SANCIONADOS DA XORNADA

DOCUMENTO DIVISIÓN HONRA

DOCUMENTO PRIMERA DIVISIÓN

DOCUMENTO SEGUNDA DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 2B DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 3 DIVISIÓN

SANCIONADOS POR EQUIPOS

DOCUMENTO DIVISIÓN HONRA

DOCUMENTO PRIMERA DIVISIÓN

DOCUMENTO SEGUNDA DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 2B DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 3 DIVISIÓN

 

 

15-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
BOVEDA
5 2 CAFE BAR TOP
FOUCELLAS 8 1 CAFE GRADUADO
E.S. REZA-M DOESO 1 1 MOMA CARBALLIÑO
ARABCA OU. VET 0 5 ATLE. PEROXA
AMIGOS PALMES 1 3 CALVOS DE RANDIN
CAFE AVENTURA 4 2 A PRORROGA
AGUSTIN POLIGONO 7 1 FOGAR DE BREOGAN
BOICAR AUTO - -

AT. PONTEDEVA

 

15-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
A BOLA
3 8 VET. NARANJA
BAR BREIXO 6 4 MOURA
 

15-05-16 - futbolveteranos.com

DIVISIÓN HONOR - JORNADA 34
CORTINAS M.P
1
6
MASIDE
BENTRACES
 
 
BARBANTES
VET. ARENTEIRO
4
1
LLOVIZNA N.M
BUCEFALO-VAIVEN
3
0
MONFORTE
CELANOVA
1
1
VILATUXE
RIBEIRO
2
4
COTO DO RANO
SOBRADO
3
0
PONTEDEVA
CUNHA OLD BOYS
 
 
ALLARIZ
ANTELA
1
2
HOME MEDIC
 

15-05-16 - futbolveteranos.com

PRIMEIRA DIVISIÓN - JORNADA 34
BOHEMIA-2
4
1
ARNOIA
DESCANSA
 
 
ARRABALDO
SARREAUS
2
2
CAFE J.E. XXIII
CHOU SANITARIOS
4
2
FRANCELOS
LALIN 2001
5
1
BANDE
GREMIO
2
2
LAIAS
VELLE
2
2
CHANTADA
CALDARIA
3
0
PANTÓN
C.B.NOVO RIBEIRO
0
4
MACENDO
 

15-05-16 - futbolveteranos.com

SEGUNDA DIVISIÓN - JORNADA 34
GADAFI
2
1
AXOUXERIÑOS
TALLERES PABLO
2
0
ARABICA TABOADELA
O IRIXO
1
0
AMIGOS OURENSE
V. POLIGONO
2
2
LEGARIA
ATL GRESANDE
3
3
PARA PIÑOR
CEA
2
0
SEAT CELANOVA
LOÑOA
3
3
A RABAZA
MACEDA
3
2
BAR A TERRAZA
BARBADAS
2
4
VILAR DE ASTRES
 

12-05-16 - futbolveteranos.com

A continuación podéis descargar la relación de partidos de este fin de semana así como el lugar de los encuentros y el correspondiente horario.
14-05-2016

VER RELACIÓN DE ÁRBITROS Y HORARIOS

 
09-05-16 - futbolveteranos.com
SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA 

SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA

SANCIONADOS DA XORNADA

DOCUMENTO DIVISIÓN HONRA

DOCUMENTO PRIMERA DIVISIÓN

DOCUMENTO SEGUNDA DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 2B DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 3 DIVISIÓN

SANCIONADOS POR EQUIPOS

DOCUMENTO DIVISIÓN HONRA

DOCUMENTO PRIMERA DIVISIÓN

DOCUMENTO SEGUNDA DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 2B DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 3 DIVISIÓN

 

 

08-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
A PRORROGA
2
2
CAFE AVENTURA
CAFE BAR TOP 1 1 BOVEDA
CAFE GRADUADO 1 3
FOUCELLAS
SOUTOPENEDO 0 4 A BARELA
MOMA CARBALLIÑO 1 1 E.S. REZA-M.CODESO
CALVOS DE RANDIN 6 3 AMIGOS PALMES
ATL. PEROXA 3 0 ARABICA OU.  VET
MOURA
2 1

BAR BREIXO

 

08-05-16 - futbolveteranos.com

RESULTADOS COPA 2B-3
FOGAR DE BREOGAN
0
1
AGUSTIN POLIGONO
AT. PONTEDEVA 3 1 BOICAR AUTO
VET. NARANJA 6 0 A BOLA
LAGOAS M LOIS 3 1 MONKEY
 

08-05-16 - futbolveteranos.com

DIVISIÓN HONOR - JORNADA 33
ANTELA
2
2
MASIDE
BARBANTES
1
0
CORTINAS M.P
LLOVIZNA N.M
1
6
BENTRACES
MONFORTE
0
2
VET. ARENTEIRO
VILATUXE
2
1
BUCEFALO-VAIVEN
COTO DO RANO
2
4
CELANOVA
PONTEDEVA
5
3
RIBEIRO
ALLARIZ
2
3
SOBRADO
HOME MEDIC
2
2
CUNHA OLD BOYS
 

08-05-16 - futbolveteranos.com

PRIMEIRA DIVISIÓN - JORNADA 33
C.B.NOVO RIBEIRO
3
3
ARNOIA
ARRABALDO
0
2
BOHEMIA-2
CAFE J.E. XXIII
 
 
DESCANSA
FRANCELOS
2
1
SARREAUS
BANDE
1
1
CHOU SANITARIOS
LAIAS
2
3
LALIN 2001
CHANTADA
0
0
GREMIO
PANTÓN
1
3
VELLE
MACENDO
1
0
CALDARIA
 

08-05-16 - futbolveteranos.com

SEGUNDA DIVISIÓN - JORNADA 33
AXOUXERIÑOS
3
1
BARBADAS
ARABICA TABOADELA
2
3
GADAFI
AMIGOS OURENSE
1
6
TALLERES PABLO
LEGARIA
4
3
O IRIXO
PARA PIÑOR
2
3
V. POLIGONO
SEAT CELANOVA
5
1
ATL GRESANDE
A RABAZA
1
2
CEA
BAR A TERRAZA
1
6
LOÑOA
VILAR DE ASTRES
2
2
MACEDA
 

05-05-16 - futbolveteranos.com

A continuación podéis descargar la relación de partidos de este fin de semana así como el lugar de los encuentros y el correspondiente horario.
07-05-2016

VER RELACIÓN DE ÁRBITROS Y HORARIOS

 
04-05-16 - futbolveteranos.com
SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA 

SANCIONADOS PARA A PRÓXIMA XORNADA

SANCIONADOS DA XORNADA

DOCUMENTO DIVISIÓN HONRA

DOCUMENTO PRIMERA DIVISIÓN

DOCUMENTO SEGUNDA DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 2B DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 3 DIVISIÓN

SANCIONADOS POR EQUIPOS

DOCUMENTO DIVISIÓN HONRA

DOCUMENTO PRIMERA DIVISIÓN

DOCUMENTO SEGUNDA DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 2B DIVISIÓN

DOCUMENTO COPA 3 DIVISIÓN

 

 

01-05-16 - futbolveteranos.com

TERCERA DIVISIÓN - JORNADA 30
A PRORROGA
 
 
MONKEY BAR ATL.
CAFE AVENTURA
3
4
CAFE BAR TOP
ATL. PONTEDEVA
1
0
A BOLA
LAGOAS MÍSTER LOIS
3
3
FOGAR DE BREOGAN
BOICAR AUTO
1
0
MOMA CARBALLIÑO
AMIGOS PALMES
2
5
CAFE TRASNO
MACABI DE LEVANTAR
2
0
CAFE GRADUADO
ATL. A PEROXA
8
0

PARRILLA

 

01-05-16 - futbolveteranos.com

SEGUNDA DIVISIÓN B - JORNADA 30
VETERANOS NORTE
 
 
ANSUIÑA RETIRADO
BOVEDA
2
0
CALVOS DE RANDIN
MOURA
2
2
BAR BREIXO
AGUSTIN POLIGONO
2
1
ES REZA M CODESO
DESCANSA
 
 
ARÁBICA OURENSE V.
SOUTOPENEDO
0
0
AURIA VELLA
A BARRELA
4
0
BAR PEOPLE
FOUCELLAS
3
0
V. NARANJA
 

01-05-16 - futbolveteranos.com

DIVISIÓN HONOR - JORNADA 32
MASIDE
2
0
BARBANTES
CORTINAS M.P
1
0
LLOVIZNA N.M
BENTRACES
5
0
MONFORTE
VET. ARENTEIRO
0
1
VILATUXE
BUCEFALO-VAIVEN
2
1
COTO DO RANO
CELANOVA
2
1
PONTEDEVA
RIBEIRO
1
5
ALLARIZ
SOBRADO
1
1
HOME MEDIC
CUNHA OLD BOYS
1
3
ANTELA
 

01-05-16 - futbolveteranos.com

PRIMEIRA DIVISIÓN - JORNADA 32
ARNOIA
3
2
ARRABALDO
BOHEMIA-2
0
3
CAFE J.E. XXIII
DESCANSA
 
 
FRANCELOS
SARREAUS
2
2
BANDE
CHOU SANITARIOS
4
4
LAIAS
LALIN 2001
1
3
CHANTADA
GREMIO
8
0
PANTÓN
VELLE
5
1
MACENDO
CALDARIA
2
1
C.B.NOVO RIBEIRO
 

01-05-16 - futbolveteranos.com

SEGUNDA DIVISIÓN - JORNADA 32
AXOUXERIÑOS
1
1
ARABICA TABOADELA
GADAFI
2
0
AMIGOS OURENSE
TALLERES PABLO
3
2
LEGARIA
O IRIXO
2
0
PARA PIÑOR
V. POLIGONO
2
3
SEAT CELANOVA
ATL GRESANDE
2
5
A RABAZA
CEA
4
3
BAR A TERRAZA
LOÑOA
6
0
VILAR DE ASTRES
MACEDA
1
2
BARBADAS
 
Veo fotos 
Meteo Galicia 

CUADRANTE FINAL COPA 2014-2015

DH-1ªD-2ªD

2ªB-3ª
 

INSCRICIÓN 2016-2017

03
  Asociación de Futbolistas Veteranos de Ourense - Rúa do Orcellón, 29, sótano
(32004 Ourense) - C.I.F. G32242414 - veteranosourense@gmail.com